




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликого розміру світлодіодна панель із молочним розсіювачем. Використовується для декоративного та архітектурного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Дюралюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 24 |
| Світлова віддача | 70 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип розсіювача | Молочний |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Колір корпусу | Білий А |
- Ціна: 386,63 ₴
