


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бюджетна світлодіодна лампа виконує свої функції на рівні дорожчих аналогів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 85 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 960 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 30000 час |
- Ціна: 19,24 ₴
