

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лінійний світильник з матовим розсіювачем призначений для формування гарного освітлення в торгових залах магазинів, кабінетах, офісах та для освітлення коридорів. Світильники доступні в білому та чорному кольорах, при цьому ціна від кольору світильника не змінюється. Корпус із чистого алюмінію сприяє ідеальному охолодженню світлодіодів, що продовжує термін їхньої служби. У комплект світильника трос не входить. Залежно від потреби троси 1м, 2м. та 3м. замовляються покупцем окремо (коди 11191-1, 11191-2, 11191-3).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оптима |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 120 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 3600 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 3 990,34 ₴
