


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний стельовий світлодіодний світильник ТМ Євросвітло. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Висота | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Світлова віддача | 83 лм/Вт |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Час напрацювання на відмову | 30000 час |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 220-240 V |
- Ціна: 293,18 ₴
