



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова світлодіодна панель з підвищеною світловою віддачею з повністю заливаючим світлом. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 50000 час |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 600 |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 334,44 ₴
