

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний вуличний світильник на сонячній батареї UNILITE 90W 6500K, 2700lm V-117919
Сонячна панель: 6V, 8Аh
Час зарядки 8 годин
Час роботи: 15 годин
Вбудований датчик руху
Вбудований датчик день / ніч
У комплекті з пультом керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Потужність | 90 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 8 годину. |
| Час роботи від акумулятора | 15 годину. |
| Батарея, ємність | 8000 mAh |
| Батарея, напруга | 6 V |
- Ціна: 1 294,34 ₴
