
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна світлодіодна лампа. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 665 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 50000 час |
- Ціна: 25,73 ₴
