


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа, яка працює від павербанка або розетки. Знеструмили будинок? Не проблема! Використайте ваш павербанк, ноутбук або будь-який інший девайс з вихідною потужністю 5V/2A, до якого можна підключити USB-кабель, і продовжуйте працювати.
Плафон змінює положення не тільки вгору і вниз, але і прокручується на 180 градусів ліворуч-праворуч. Можна направляти лампа саме на ту частину столу, де світло необхідно більш за все, не витрачаючи час на перенесення лампи з місця на місце.
Сенсорна клавіша — легким торканням змінюйте режими світла. Три спектри під конкретний вид діяльності:
- Холодний — для інтенсивнох роботи
- Теплий — для читання і відпочинку
- Денний — для роботи протягом дня
Вбудований димер дозволяє плавно регулювати яскравість світіння. Затисність сенсорну кнопку і виставте потрібну вам яскравість світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Потужність | 10 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
- Ціна: 401,16 ₴
