
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна низьковольтна лампа. Лампа МО - низьковольтна лампочка, що працює як від змінного, так і від постійного струму в напрузі: 12, 24, 36, 48 вольт.
Має стандартну грушоподібну форму. Розмір: 112х55 мм.
Світловий потік – 700 Лм.
Стандартний цоколь Е27.
Застосування:
• у низьковольтних системах резервного освітлення
• різні види техніки (побутова, промислова)
• автономні системи (бортові системи автомобілів, літальних апаратів, морських суден чи електропоїздів, громадський транспорт: трамваї та тролейбуси)
• у приміщеннях з високою концентрацією вологи
• у приміщеннях, де заборонено використовувати електромережу з напругою 220 В
• робота від акумулятора та від сонячних панелей
Увага!
• Заборонено підключати до електромережі 220 В
• Використовувати тільки при підключенні до мережі трансформатора (змінна напруга) або імпульсного блоку живлення (постійна напруга) для перетворення напруги з 220 на 12/24/36/48 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Максимальна робоча напруга | 48 В |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 25000 час |
- Ціна: 99,58 ₴
