
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа. Світлодіодні лампи ЄВРОСВІТЛО P-форми мають форму кулі, що забезпечує широкий кут розсіювання світла в 220°.
Лампа компактна, лише 80х45 мм.
Денне світло 4200К – ідеальний варіант для повсякденного використання від якого не будуть сильно втомлюватися очі.
Світловий потік 700 лм та потужність 7 Вт. дозволяють бачити об'єкти чітко, як під час дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір світіння | Білий |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 33,37 ₴
