


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська високопотужна стельова світлодіодна панель з підвищеною світловою віддачею у вигляді рамки, що світиться. Ідеальний вибір при висоті стелі від 2,5 м до 3,5 м. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 50000 час |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 600 |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 558,72 ₴
