




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна стельова світлодіодна панель ТМ Evrolight. Високий індекс кольору RA>80. Діапазон напруги 150-265В. Кут розсіювання 160 градусів. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurolight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 4200 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 595 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 час |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Світлова віддача | 116 лм/Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 411,67 ₴
