
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "CARLA-24/SQ" 24W 6500k
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 2280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 172 мм * 172 мм * 45 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 293,07 ₴
