
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "PROTEUS-48" 48 W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм х 300 мм х 38 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 671,85 ₴
