
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Люмінесцентна "TUBE-5" 13W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Потужність | 13 Вт |
| Цоколь | G5 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1045 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 530мм*15мм |
| Термін служби, година | 8000 час |
- Ціна: 45,60 ₴
