
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний TAURUS-48"" 48 W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 1195 мм х 295 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 295x1195x32 mm |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 965,15 ₴
