
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач накладний одноклавішний "ATOM"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Номінальний струм | 10 A А |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 63мм * 74мм * 50мм |
| Колір | сірий з чорним |
- Ціна: 93,97 ₴
