
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка світлодіодна "VOLGA" (220-240V) вологозахищена 3000К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в упаковці | рулон - 50 метрів |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED (50*50) |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 62,90 ₴
