
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Слім драйвер для стрічки LED "VIPA-36"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 36 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 282мм * 18мм * 18мм |
- Ціна: 195,14 ₴
