
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер RGB 6A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 432 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12V / 24V |
| Вихідний струм | 6A на 1 колір |
| Додатково | на стрічку 45 м (35*28) 15 м (50*50) |
| Розміри (ДхШхВ) | 65 мм * 85 мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 446,07 ₴
