Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна Horoz electric "AVATAR" 33W 4000K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 33 Вт |
| Світловий потік | 2310 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 450 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 4 265,92 ₴
