
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний LED "ORLANDO-100" 100 W 4200K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8923 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 620 мм * 220 мм * 75мм, ø 60mm (труба) |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | сірий, чорний |
- Ціна: 2 955,52 ₴
