
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна промислова "TRIO" 40W 6400K E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 100-265 V |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360 |
- Ціна: 326,09 ₴
