
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON-8" 8W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 720 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 Вт |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 95 мм * 50 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 828,65 ₴
