
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний "SPARK-1" титановий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | висота регулюється; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 1200 мм |
| Колір | Титановий |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 964,35 ₴
