
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "OLYMPIC" 45W (хром)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 2025 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм*300 мм*1200мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 5 046,32 ₴
