
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "INNOVА5-40" 40W 4000K (біла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 40 |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Термін служби, година | 70000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 734,59 ₴
