
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "ARINA-12" 12W 4200К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 840 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 40 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 185,42 ₴
