
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний "TESLA" Е27 чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм* 1000мм |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 248,69 ₴
