
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "SANDRA-10" 10W 4200K білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 700 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 75 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
- Ціна: 308,86 ₴
