
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вбудований "MARIA-6" 6W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 480 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 73 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 6 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 96 мм * 96 мм * 35 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 144,75 ₴
