
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "Filament Globe - 10" 10W A60 Е27 4200К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 106мм * 60мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 102,61 ₴
