
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний LED "HENRY" 4.5W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 24 год годину. |
| Час роботи від акумулятора | 3 ч годину. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Акумулятор: 3.6 V 1000Ah Ni-Cd |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 350 мм * 116 мм * 77 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
- Ціна: 980,57 ₴
