



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-100" 100 W 6400К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 9300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 520 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
- Ціна: 2 003,08 ₴
