
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна "FILAMENT MINI GLOBE-4" 4W 4200К E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 78мм*45мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Кут розсіювання | 360° |
- Ціна: 66,38 ₴
