
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна декоративна "PINE" 2W зелена E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 2 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 187 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 230мм*90мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
- Ціна: 205,61 ₴
