
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий з чорним |
- Ціна: 1 510,30 ₴
