
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ландшафтний на сонячній батареї 2Вт "SOLARIS-2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 275 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Час зарядки | 4-6 ч. годину. |
| Час роботи від акумулятора | 12 рік - 18Lm/ 3 рік - 275Lm годину. |
| Додатково | Вбудований датчик світла і датчикдвижения |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм*140мм*500мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 371,31 ₴
