
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик FOCUS чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Дальність спрацьовування | max 6 m ± 1m |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 115мм*55мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кут спрацьовування | 360° |
- Ціна: 311,39 ₴
