
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "KAVAK/SQ-3" Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | висота - 300мм |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 1 285,72 ₴
