
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний "PARS-50" 50W 2700K чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 208 мм * 186 мм * 33 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 453,32 ₴
