
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "ELECTRON-24" 24W 6400K білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1485 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 180 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 330 мм * 52 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 115° |
- Ціна: 528,11 ₴
