
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний "STELLA-20" 20W 6400K білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 1375 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 163мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 20 |
| Робоча напруга | 165 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 173мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 225,56 ₴
