
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа вінтажна світлодіодна (ретро) Filament led ORIGAMI 8W E27 2400К титан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна колірна температура | 2400 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм*270мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Титан |
- Ціна: 469,96 ₴
