
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "GLOBE-20" 20W 3000К E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 20 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1650 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 156,5 мм*118мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 220° |
- Ціна: 220,99 ₴
