
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна "PETA-10" 10W 4200K G9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | G9 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 63мм*18,4 мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360° |
- Ціна: 116,95 ₴
