
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "GHOST-36" 36W 6400K рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 60 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 734,31 ₴
