
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна "ELITE-8" 8W 3000K E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 78,5 мм*45мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 200° |
- Ціна: 49,70 ₴
