
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа "PLUS-4" 4W 4200К GU10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | GU10 |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 55мм * 50мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 105° |
- Ціна: 49,22 ₴
