
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний -покажчик номера будинку "ARENA"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 750 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик світла |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 194мм*300мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
- Ціна: 587,45 ₴
